Obserwuj

Wprowadzanie i przetwarzanie danych
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Model pracy:
Praca zdalna
Wymiar pracy:
Praca dodatkowa
Rekrutacja zdalna:
Tak
Praca zmianowa:
Nie
Wymagane doświadczenie:
Nie
Wymagane CV:
Tak
Samochód służbowy:
Nie
Ogłaszający:
Firma
Kraków
5374xxxx Pokaż
Kraków
małopolskie
GSMfan
   Napisz
Na opix.pl od 10.2022Aktywne ogłoszenia: 10Oferta firmowa Dodano: 15 marca 2024 20:58
ID ogłoszenia: 56
Ogłoszenia użytkownika
Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego - wprowadzanie danych do systemu. Praca dodatkowa, zdalna (home office). Akceptujemy również aplikacje od osób uczących się, studentów, którzy chcieliby dorobić.

Na podstawie otrzymanej listy produktów i zdjęć osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzenie danych do internetowego systemu magazynowego. W niektórych przypadkach produkty będą wymagały uzupełnienia o parametry techniczne, które udostępnianie są na stronach producentów - do znalezienia na podstawie nazwy urządzenia i modelu, który zawsze jest podany w zestawieniu.

Do systemu wprowadzane są m.in.:
- urządzenia GSM (telefony, smartfony, modemy),
- akcesoria i podzespoły komputerowe.

Wiedza techniczna nie jest wymagana, jedynie umiejętność wyszukiwania informacji.

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie danych do systemu,
- wyszukiwanie specyfikacji technicznej na stronach producentów,
- sumienne wykonywanie pracy i dbałość o szczegóły.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie,
- Praktyczna znajomość komputera,
- Podstawowa znajomość Excela (udostępniamy licencję na stanowisko z MS Office 365),
- Posiadanie komputera PC z systemem Windows 7 / 10 ze stałym dostępem do Internetu,
- Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w systemach ERP i aplikacjach magazynowych WWW,
- Wynagrodzenie zależne od zaangażowania,
- Elastyczne podejście do godzin pracy.

Osoby zainteresowane proszone są przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W przesłanych CV oraz danych proszę o umieszczenie klauzuli:

Wprowadzanie danych do systemu - zdjęcie 1
zdjęcie 1

Kontakt poprzez formularz wiadomości dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
GSMfan
Na opix.pl od 10.2022
Treść wiadomości:
Wiadomość jest za krótka, musi zawierać przynajmniej 10 znaków.
Dodaj załącznik
dozwolony format załączników: jpg, jpeg, bmp, png, gif, pdf, doc, docx
Możesz przesłać do 5 plików o wielkości do 3MB każdy.

Załączono maksymalną liczbę plików.
Nieprawidłowy format plików:
Nie można załączyć plików większych niż 3MB:
Wysyłanie
Wysyłanie
Pytasz o